TimeWise Repair Volu-Firm Regenerační oční krém

63
          (3)
  • 1 z 2

Probuďte unavené oči a dodejte vypnutý vzhled.

  • Zaměřuje se na hluboké linky, vrásky a ochablou pleť.
  • Zaměřuje se na váčky, otoky a tmavé kruhy pod očima.
  • Zaměřuje se na vrásčitou a suchou pleť.
  • Zvyšuje hydrataci pleti po dobu 12 hodin.
  • Obsahuje jedinečnou technologii tekutých krystalů, která zlepšuje účinnost.
  • 990 Kč (–26 %)
730 Kč
Kategorie: TimeWise Repair
 
  • Popis
 

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Regenerační oční krém

Nyní se jeden oční krém zaměřuje na hluboké linky, tmavé kruhy pod očima, ochablost, oční váčky a spadlé horní víčko.

Celoživotně opakované výrazy obličeje – jako je smích, úsměv a mračení – si vybírá svou daň na křehké pleti v okolí očí. A když zohledníte roky pobytu na slunci a všechno mžourání, které s tím souvisí, výsledkem mohou být oči, kvůli kterým vypadáte unavení a starší, než jak se cítíte.

Nyní však přišel na pomoc TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Regenerační oční krém s patentovanou kombinací složek, které řeší známky pokročilého stárnutí pleti okolo očí. Tento hýčkající krém je vyvinutý tak, aby se zaměřil na přínosy, které mohou očím pomoci vypadat mladistvě. Omezuje například vznik povislé pleti, vrásčitosti, pomáhá zmenšovat otoky pod očima a pomáhá zmírnit výskyt tmavých kruhů pod očima.

Navíc, pleť okolo očí je tenčí a má minimum mazových žláz, které by ji udržovaly přirozeně hydratovanou, je zásadním problémem hydratace. TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Regenerační oční krém obsahuje komplex Volu-Firm™, který pomáhá zvýšit produkci kyseliny hyaluronové,* a to pleti pomůže udržovat cennou vlhkost. Ve skutečnosti nejen že tento hýčkající krém, bohatý na živiny, okamžitě zdvojnásobuje hydrataci pleti, ale také udržuje úroveň hydratace pleti významně zvýšenou i po 12 hodinách!

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Regenerační oční krém také obsahuje jedinečnou technologii tekutých krystalů, která zlepšuje účinnost. Byl zvolen tento inovativní systém podání, protože tekuté krystaly jsou strukturálně podobné samotné kožní bariéře a to může pleti pomoci být vnímavější k přínosům přípravku. Také bylo prokázáno, že tento systém podání pomáhá podporovat kožní bariéru a to může pomoci ochránit tuto křehkou oblast proti stresovým faktorům životního prostředí. Navíc mohou tekuté krystaly odrážet světlo, což může na druhou stranu pomoci vytvořit zářivý vzhled. Lze se tedy divit, že v průběhu nezávislé spotřebitelské studie†, osm z 10 žen potvrdilo, že jejich pleť okolo očí vypadala zářivější po pouhých dvou týdnech používání?

A protože zkušenosti, které s přípravkem člověk má, mohou být stejně významné jako přínosy, aplikátor vytvořený podle potřeb uživatelů tento krém povyšuje na nový ideál krásy. Dokonale tvarovaná kovová špička Zamac je navržená tak, aby odpovídala tvaru oka a zatímco jemně masíruje oblast pod okem, pomáhá stimulovat mikrocirkulaci a zmírňovat otoky. Když se hladký kov dotkne vaší pleti, má zároveň chladivý a osvěžující účinek. Není to luxus, který byste si dopřáli každý den?