TimeWise Repair Volu-Firm Denní krém s SPF 30

71
          (4)
  • 1 z 3

Odolávejte stárnutí jako nikdy předtím.* Tato vylepšená receptura pomáhá brzdit glykaci,* proces, který produkuje A.G.E. (Advanced Glycation End products = Konečné produkty pokročilé glykace), které mohou oslabit hlubší vrstvy pokožky a vést ke zřetelnějším vráskám a ochablosti.

  • Pomáhá zabraňovat glykaci pleti a tvorbě Advanced Glycation End products (Konečných produktů pokročilé glykace).
  • Obnovuje mladistvou pružnost pleti.
  • Pomáhá redukovat reakci pleti na vnější podráždění.
  • Obnovuje rovnoměrný tón pleti. 
  • Pomáhá chránit před stárnutím pleti způsobeným UVA/UVB zářením.
  • 1 350 Kč (–22 %)
  • (3 ks) Skladem
1 050 Kč
Kategorie: TimeWise Repair
 
  • Popis
 

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Denní krém s SPF 30

Nyní existuje způsob, jak řešit poškození, která mohou vést k ochabnutí pleti, hlubokým vráskám a znatelné ztrátě elasticity pleti.

Odpovědí je TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Denní krém s SPF 30. Je vyvinut tak, aby pomohl zpomalovat glykaci,* proces, který produkuje A.G.E. (Advanced Glycation End products = Konečné produkty pokročilé glykace), které mohou oslabit hlubší vrstvy pokožky a vést ke zřetelnějším vráskám a ochablosti. Tyto škodlivé molekuly A.G.E. mohou způsobit, že kolagen a elastin ztuhnou, budou méně pružné a nebudou schopny normálně fungovat. Tyto molekuly jsou obzvláště ničivé, neboť nezpůsobují jen ztuhlost existujících kožních proteinů, ale vytvářejí také prostředí, které zpomaluje syntézu nového kolagenu, což ohrožuje celistvost a regeneraci pleti. Ale boj proti stárnutí vyžaduje mnohostranný přístup. A jako celý režim TimeWise Repair™ , tak i TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Denní krém s SPF 30 splňuje očekávání. Když pleť stárne, může se stávat „reaktivnější“, takže je nezbytný přípravek pro denní péči vyvinutý k boji proti vnějším dráždivým faktorům. Tento hydratační krém je nejen zklidňující, ale obsahuje také mnoho složek, které pomáhají redukovat tyto faktory* přispívající k viditelnému zarudnutí pleti a pocitu její citlivosti.


TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Denní krém s SPF 30 poskytuje také širokospektrální ochranu proti UVA/UVB paprskům, které způsobují stárnutí pleti. Dále obsahuje přísadu napomáhající minimalizovat proces*, který vede k nevzhledným pigmentovým skvrnám. Ale skutečně dobrá zpráva je, že tento denní krém je vyvinutý nejen na ochranu proti budoucímu poškození, ale pomáhá také k tomu, aby bylo i již existující poškození méně viditelné. V nezávislé spotřebitelské studii † většina žen řekla, že jim tento výživný krém pomohl zlepšit vzhled existujícího poškození způsobeného sluncem a zdálo se, že pleť okamžitě rozjasnil. Protože udržování hydratované pleti během dne je rozhodující pro to, aby vypadala mladistvá a plná života, poskytuje TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Denní krém s SPF 30 dlouhotrvající hydrataci. Biofyzické testování ve skutečnosti ukázalo, že hydratace pleti byla ihned po aplikaci tohoto jemného krému více než trojnásobná a při měření po 12 hodinách byla stále značně vyšší. Aby byly přínosy zachovány od začátku až do konce, nachází se přípravek ve vzduchotěsném balení.