Novinka

Gelová polomatná rtěnka Powerful Pink

  • 390 Kč (–10 %)
  • (4 ks) Skladem
350 Kč
Kategorie: Rty
 
  • Popis
 

Trvající jas barev. Gelový komfort, který rty ochraňuje. Konečně dlouhotrvající rtěnka, kterou budou vaše rty milovat.

  • S Gelovou polomatnou rtěnkou líčení vydrží, aniž by vaše rty vysušovala.
  • Vysoce pigmentované odstíny poskytnou dlouhotrvající barvu.
  • Gelové složení zajistí sametově hebké pohodlí.
  • Obsahuje mikročástice, které rozptylují světlo.

Gelová polomatná rtěnka je první plně krycí rtěnka od Mary Kay, která využívá technologii gelových mikrokuliček pro sytou, dlouhotrvající barvu, která vydrží celé hodiny – aniž by rty zanechala na pohled nebo na dotek vysušené. S tak ryzí barvou můžete rty nasytit a poskytnout jim úžasnou barvu. A s krásnými odstíny, ze kterých lze vybírat, je hračka svůj vzhled upravit, aby se shodoval s vaší náladou nebo stylem. Lehoučké gelové složení se hladce nanáší a rty chrání, přičemž je zanechává jemné a hebké. Navíc je rtěnka navržená tak, aby poskytovala lehce rozostřený efekt díky mikročásticím, které rozptylují světlo a snižují viditelnost menších nedokonalostí. A to není všechno. Průsvitné okénko na víčku vám umožní nalézt váš oblíbený polomatný odstín během okamžiku, ať už se nachází v přeplněné taštičce nebo v šuplíku s líčením.

gelové rtenky

TIPY NA APLIKACI

Pro nanesení Gelové polomatné rtěnky poklepejte štětečkem na tyčinku rtěnky, poté barvu štětečkem naneste na rty, začněte uprostřed a pokračujte směrem ke koutkům. Opakujte, abyste dosáhli požadovaného krytí.

Vyzkoušejte skvělé nalíčení rtů s použitím Konturovací tužky na rty jako podkladu. Pokud používáte světlý odstín rtěnky, začněte s transparentním odstínem konturovací tužky, která se co nejvíce shoduje s vaší přirozenou barvou rtů. Poté naneste Gelovou polomatnou rtěnku.

JAK PŮSOBÍ

Výjimečná barva a aplikace – Pro získání velmi kvalitní, jemné barvy se pigmenty melou 24 hodin. Základ této gelové polomatné rtěnky je průsvitný, což umožňuje sytou barvou. Navíc je povrch pigmentu speciálně obalen, aby se přeměnil v gelovitou tekutinu poskytující bohatou, dlouhotrvající barvu.

Výdrž – Moderní technologie „Cushion Matrix Technology” využívá ultra účinné mikročástice na bázi silik, čímž se barva na povrchu rtu usadí a udrží. Spotřebitelské testování potvrdilo, že výsledkem je výdrž odolná vůči vyblednutí a vysychání.*

Rozostřený efekt – Speciální mikročástice rozptylují světlo, vytvoří hladký vzhled rtů a rozostření, které redukuje vzhled vrásek. Pomáhají také zabránit rozmazávání.

Péče o rty – Jemná oblast okolo rtů je náchylná ke ztrátě vlhkosti. To je důvod, proč Gelová polomatná rtěnka obsahuje přísady jako například slunečnicový olej a jojobový extrakt, které pomáhají o rty pečovat.